FU International Academy - nauka języka hiszpańskiego na Teneryfie

Społeczności: facebook twitter YouTube Pinterest link
W jakim kraju: Hiszpania

Terrace_369.jpg

Szkoła językowa
FU International Academy została założona na Teneryfie (Wyspy Kanaryjskie) w roku 2000. Jest przedstawicielstwem niemieckiego instytutu szkoleniowego FU Grupa i specjalizuje się w nauce języka hiszpańskiego dla obcokrajowców. Siedziba  instytucji znajduje sie w rezydencjalnej części miasta Puerto de la Cruz (La Paz) położonej tuż obok słynnego Ogrodu Botanicznego i tylko 15 minut od centrum. Szkoła posiada bardzo dobre wyposażenie.

Szkoła jest placówką akredytowaną przez Instytut Cervantesa a także jest członkiem FEDELE (Federacja Hiszpańska Szkół Języka Hiszpańskiego dla Obcokrajowców) i współpracuje z takimi ośrodkami jak CSN (Szwedzki Instytut Praktyk i Stypendiów dla Studentów).

Metody nauczania

Szkoła wykorzystuje elementy tak zwanej metody komunikatywnej, której celem jest opanowanie zdolności porozumiewania się w konkretnych sytuacjach. Lektorzy to osoby, którzy oprócz wykładanego języka ojczystego posiadają dobrą znajomość innych języków.Szkoła stawia na  sprawności językowe takie jak mówienie i pisanie, przy czym znajomość gramatyki traktuje jako szkielet, na którym opiera się opanowanie języka.

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
Polityka Prywatności