Kursy językowe w krajach europejskich

Study Travel

Strona www: www.study.com.pl/
W jakim kraju: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Boliwia, Chile, Chiny, Dominikana, Egipt, Ekwador, Francja, Gwatemala, Hiszpania, Holandia, Japonia, Kanada, Kostaryka, Kuba, Maroko, Meksyk, Niemcy, Nowa Zelandia, Peru, Portugalia, Rosja, RPA, USA, Włochy

zdjecie1_437.jpg
Kursy spełniają oczekiwania na łatwą, przyjemną i skuteczną naukę języków obcych. Oferta adresowana jest do osób dorosłych, dzieci i młodzieży, i obejmuje ogólną naukę języków na wszystkich poziomach zaawansowania, dając możliwość wyboru długości pobytu i intensywności zajęć. Specjalne kursy wakacyjne, najczęściej wybierane przez dzieci i młodzież szkolną wzbogacone są o atrakcyjny program zajęć sportowych i turystycznych.

Organizator proponuje również kursy specjalistyczne z praktykami w firmach, kursy dla ludzi różnych zawodów, kursy przygotowujące do wszystkich egzaminów językowych, krótkie i bardzo intensywne kursy języka biznesu, kursy metodyczne i wiele innych.

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli o wysokich kwalifikacjach z przygotowaniem metodycznym, w małych grupach międzynarodowych, na bazie najnowszych podręczników i materiałów dydaktycznych. Nauka nie kończy się w szkole ponieważ pobyt w naturalnym dla danego języka środowisku pozwala na natychmiastowe praktyczne użycie zdobytych w ciągu lekcji umiejętności językowych.

zdjecie2_280.jpgUczestnicy kursów mogą wybrać różne warianty zakwaterowania: przy rodzinie lub bardziej niezależne w akademiku, internacie bądź hotelu. Wszystkie te miejsca podlegają systematycznej kontroli.Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
ef_220.jpg
Polityka Prywatności