Kursy językowe w krajach europejskich

TEE Travel Exchange & Education

logo TEE Travel Exchange & Education
Strona www: www.kursy.tee.pl
Społeczności: facebook twitter link
W jakim kraju: Australia, Austria, Brazylia, Chiny, Cypr, Francja, Hiszpania, Irlandia, Japonia, Kanada, Kuba, Malta, Meksyk, Niemcy, Nowa Zelandia, Portugalia, Rosja, RPA, Szwajcaria, USA, Wielka Brytania, Włochy

TEE organizuje zagraniczne podróże językowe - czyli wyjazdy na kursy językowe za granicę oraz obozy językowe.
W ofercie są kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży, seniorów +50, kursy ogólne i specjalistyczne.

TEE współpracuje ze sprawdzonymi szkołami językowymi na całym świecie, które posiadają wymagane akredytacje zarówno międzynarodowe jak i lokalne. Najlepiej skorzystać z wyszukiwarki kursów i obozów lub skontaktować się z konsultantami, którzy służą pomocą przy wyborze najkorzystniejszej opcji wyjazdu biorąc pod uwagę potrzeby językowe, sposób spędzania wolnego czasu i hobby, wizję idealnego wyjazdu oraz możliwości finansowe.


Dlaczego na kurs językowy za granicę?

Kurs językowy za granicą to na pewno inwestycja w siebie, a także olbrzymia satysfakcja i niezapomniane wrażenia. Wyjazdy są dla wszystkich, którzy chcą przełamać barierę językową, osłuchać się z akcentem, a także w krótkim czasie osiągnąć maksymalne efekty nauki.
Podróże językowe są alternatywą dla wyjazdów typowo turystycznych, ponieważ to nie tylko nauka w szkole, ale również zwiedzanie cudownych miejsc, obcowanie z naturą, podziwianie zabytków, poznawanie innych kultur, uprawianie sportów, czy wypoczynek na plaży. To również wyjątkowa okazja na nawiązanie międzynarodowych znajomości, co sprzyja szkoleniu języka obcego nawet po powrocie do kraju.

To doskonały sposób na spędzenie wakacji dla wszystkich dzieci i młodzieży na kursach dla juniorów i obozach językowych, dorosłych na dowolnym rodzaju kursie, seniorów, czy całych rodzin.

Idealna propozycja dla singli, czy tych którzy chcą spędzić urlop w pojedynkę. Dlaczego? Bardzo dużo uczestników kursów z różnych zakątków świata przyjeżdża do szkoły językowej indywidualnie. Szkoły organizują bogate programy zajęć popołudniowych, w tym wspólne wyjścia do pubów, wycieczki, imprezy, wieczory filowe, itp. dzięki czemu nie ma możliwości czuć się odizolowanym, czy samotnym. W szkolnych stołówkach, czy kafeteriach kursanci wspólnie jedzą lunch, piją kawę, spędzają czas na rozmowach. Nie ma podtekstów, czy nie potrzebnych pytań typu "dlaczego wybrał(a)eś się na urlop sam(a)?".

Celem TEE jest zapewnienie najlepszych możliwości nauki języków obcych za granicą, doradztwo w wyborze kraju i miejsca nauki, zaproponowanie oferty, która najbardziej spełnia oczekiwania, pomoc w wyborze środka transportu i na życzenie rezerwacja biletów, dostarczenie niezbędnych dokumentów wymaganych w procedurach wizowych, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów w trakcie odbywania kursu i pośredniczenie w składaniu reklamacji, czy skarg do szkół.

Dlaczego warto z TEE?

JAKOŚĆ

Podróże językowe organizuje TEE od ponad 12 lat, a partnerzy to uznane na światowym rynku turystyki edukacyjnej szkoły językowe. Posiadają wymagane akredytacje zarówno międzynarodowe jak i lokalne (krajowe), np. British Council, Instytut Cervantesa, English UK, Gothe Institute, FELTOM i inne, co daje pewność wysokiej jakości nauczania, obsługi klienta oraz infrastruktury.

TEE współpracuje tylko z tymi szkołami, w których ceny kursów są adekwatne do oferowanej jakości.

DYSKRECJA

Dyskrecja to podstawowa zasada

Z usług korzystają politycy, aktorzy, muzycy, prezenterzy telewizyjni, managerowie dużych firm, sportowcy - wszyscy oni mogą liczyć na dyskrecję i profesjonalną organizację wyjazdu.

PROFESJONALIZM

TEE każdego klienta traktuje indywidualnie - co oznacza, że nim zaproponuje się kurs w konkretnym ośrodku firma stara się poznać potrzeby językowe i cele wyjazdu, sposób spędzania wolnego czasu oraz fundusz, który jest przeznaczony na ten cel.

Na kursach dla dorosłych mogą się uczyć już osoby od 16 lat wzwyż. Jedak każda szkoła jest inna, jedne kierują swoja ofertę do studentów, inne do tych, którzy byli w tym wieku dobrych kilka lat temu. Wiedza na temat naszych partnerskich szkół - ich oferty, grupy docelowej, okolicy w której się mieści - pozwala dostosować ofertę również do wieku osoby planującej wyjazd, tak by nauka na kursie była komfortowa i istniałaby możliwość nawiązania znajomości z innymi uczestnikami kursu.

Na tej podstawie można perfekcyjnie dopasować ofertę do wymagań i osiągnąć zamierzony cel - czyli zadowolenie po powrocie:)

TEE gwarantuje sprawne załatwianie wszystkich formalności związanych z rezerwacją wyjazdu, zakupem biletów lotniczych, oraganizacją transferów. Firma czuwa nad prawidłowym przebiegiem wyjazdu, kontaktuje się z przedstawicielami szkoły w trakcie pobytu.

Dla stałych klientów są rabaty.

BRAK DODATKOWYCH OPŁAT

TEE nie pobiera dodatkowych opłat za usługi - w cennikach ofert zawarte są oficjalne ceny szkół językowych. Na niektóre oferty udziela specjalnych rabatów - ceny wówczas są niższe niż w szkołach. Jeżeli przy cenniku są informację o opłacie - często należy je zignorować.

W przypadku kilku szkół, w których prowizje z tytułu pośrednictwa nie pokrywają kosztów przelewów zagranicznych pobierana jest jedynie opłata, która te koszty pokrywa.

PEWNOŚĆ

Przed rezerwacją kursu otrzymuje się szczegółowy kosztorys, gdzie zawarte są poszczególne części składowe końcowej ceny, co zawsze należy skonfrontować z cennikiem wybranej szkoły prezentowanej na jej stronie internetowej.

Przed wyjazdem  wręczone zostają  wszystkie potrzebne dokumenty potwierdzające rezerwację kursu wraz z pakietem informacyjnym, szczegółowe mapki jak dotrzeć do szkoły z miejsca zakwaterowania.

OBOZY JĘZYKOWE

Obozy językowe za granicą do doskonała propozycja na spędzenie wakacji dla dzieci i młodzieży.
Dzieci mogą uczyć się języka obcego w międzynarodowych grupach, a co najważniejsze, spędzić wspaniałe i bezpieczne wakacje w towarzystwie rówieśników z całego świata.
W ofercie TEE są obozy:
  • standardowe obozy językowe, których program składa się z zajęć językowych (15-20 lekcji/tydzień) i pakietu zajęć rekreacyjno - sportowych, w zakres których wchodzą najczęściej wycieczki, wyjścia na plażę, spacery, zajęcia sportowe, gry i zabawy, warsztaty, dyskoteki ito
  • obozy językowo-sportowe, których program składa się z zajęć językowych (15-20 lekcji/tydzień), pakietu sportowego (ogólnego - gdzie prowadzone są zajęcia sportowe różnych dziedzin - siatkówka, piłka nożna, gimnastyka, gry itp lub specjalistycznego - gdzie wszystkie zajęcia obejmują jedną dziedzinę sportu, np. piłkę nożną, tenis, jazdę konną, koszykówkę, taniec i inne). W programie obozów językowo - sportowych są również zajęcia rekreacyjne, czyli wycieczki, gry i zabawy i dyskoteki.
  • obozy językowo - tematyczne, które zawieraja w swoich programach zajęcia językowe (15 lub 20 lekcji/tydzień) oraz specjane warsztaty zorientowane na konkretną dziedzinę. W ofercie znajdują się obozy językowo - filmowe, językowo - aktorskie, językowo - fotograficzne, językowo - modowe, czy takie, które łączą naukę języka z warsztatami dla młodych liderów i inne. Uczestnicy biorą również udział w zajęciach rekreacyjnych, wycieczkach itp.


Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg
ef_220.jpg
Polityka Prywatności